Mistrovské pěvecké kurzy Vladimíra Chmela

V termínu 15. – 28. července 2024 proběhne již 2. ročník Mistrovských pěveckých kurzů Vladimíra Chmela v Luhačovicích. Kurzy se konají v rámci spolupráce Českého pěveckého institutu a Lázní Luhačovice a budou zakončeny dvěma závěrečnými koncerty frekventantů.

Aktivní účast: 9000 Kč/týden

Pasivní účast: 2000 Kč/týden nebo 500Kč/den

V případě zájmu o aktivní či pasivní účast nás prosím kontaktujte na e-mailu: petra.prymkova@ceskypeveckyinstitut.cz nebo na tel. čísle +420 739 691 251. 

Mistrovské kurzy mají za sebou již pět ročníků v Českém Krumlově a v roce 2023 se poprvé odehrály v Luhačovicích. Mistrovské pěvecké kurzy Vladimíra Chmela představují již několik let ideální platformu jak pro začínající operní pěvce, tak pro pokročilé umělce, kteří mají snahu neustále zdokonalovat svůj styl a udržovat a rozvíjet svoje hlasové možnosti.

Český pěvecký institut tímto způsobem spolupracuje s mnoha předními pěvci, kterým poskytuje vokální koučink a další vzdělávání. Patří mezi ně např. Peter Berger, Ester Pavlů, Iveta Jiříková, Daniel Hůlka, Tereza Mátlová, Dana Šťastná a mnoho dalších.

Partnerem kurzů je společnost Maxpharma servis, s.r.o.

Rozhovor Vladimír Chmelo: Luhačovice jsou pro pěvecké kurzy ideální lokalitou 

KlasikaPlus, 24. 7. 2023

Může jít o obrázek 1 osoba a text, kde se píše NOVÝ LUHAČOVICKÝ PRAMEN OPERA Koncerty V rámci Mistrovskych péveckych kurzủ Vladimíra Chmela 17. červenec od 16 hod. Slavné opery na Promenádé (zdarma) 19. červenec od 9:30 hod. Pévecky koncert Lázeńské divadlo (predprodej Informačni centrum na kolonádé) 24. červenec hod. Slavné opery na Promenádé (zdarma) 26. červenec od 19:30 hod. Závérečny pévecky koncertLázeńské Lázeńské divadlo (predprodej Informačni centrum na kolonade) Ester Pavlu Daniel Hulka Helena Beránková Dana Štastná Nao Higano a dalši LÁZNE LUHAČOVICE ČESKY PÉVECKỲ INSTITUT ZICHVOCALINSTITV ceskypeveckyinstitut.cz

.